Назад


 
Рішення виконкому № 190

БОБРОВИЦЬКА МIСЬКА РАДА
Чернігівської областi
В И К О Н А В Ч И Й К О М I Т Е Т
Р I Ш Е Н Н Я

Про тимчасовий дозвіл ТОВ «ЕКО-СЕРВІС-КОЗЕЛЕЦЬ»
на використання тарифу на послугу по вивезенню ТПВ

Керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи, що ТОВ «ЕКО- СЕРВІС -КОЗЕЛЕЦЬ» визначено уповноваженою юридичною особою щодо збирання та вивезення ТПВ на підвідомчій території міської ради , з метою задоволення потреб населення міста у комунальному обслуговуванні, з урахуванням обговорення на засіданні, виконком міської ради вирішив:

1. Тимчасово дозволити ТОВ «ЕКО-СЕРВІС-КОЗЕЛЕЦЬ» (Шуляк Ю.В.), при наявності відповідних дозволів, на період проходження процедури затвердження тарифів, користуватися тарифом на послугу по вивезенню ТПВ на підвідомчій території міської ради, наданим на конкурс (додається).

2. Директору ТОВ «ЕКО- СЕРВІС-КОЗЕЛЕЦЬ» (Шуляк Ю.В.) до 01.02.2016 року надати на розгляд виконкому міської ради проект економічно-обґрунтованих тарифів по наданню комунальних послуг по вивезенню ТПВ на підвідомчій території міської ради.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови згідно розподілу обов’язків та керівництво ТОВ «ЕКО- СЕРВІС-КОЗЕЛЕЦЬ».

Міський голова В.Якушко
 
  •  
Асоціація ОТГ